Przygotuj się na Ogólnoświatowe Dni Indeksowania od 15 do 17 lipca

6 lipca 2016  - by 

FB_Languages-POLKażdego roku FamilySearch organizuje wydarzenie o światowym zasięgu, które zwiększa świadomość i przedstawia nowym osobom radość i błogosławieństwa związane z indeksowaniem genealogicznych i historycznych zapisów.

W tym roku ogólnoświatowe dni indeksowania odbędą się od 15 do 17 lipca. Naszym celem na ten rok jest zebranie 72 000 ludzi z całego świata, którzy zindeksują co najmniej jeden plik w ciągu 72 godzin.

Jak już wiesz, indeksowanie umożliwia nowe odkrycia milionom ludzi szukających przodków. Od 2006 roku, kiedy to rozpoczęło się indeksowanie FamilySearch, dzięki temu bezprecedensowemu zadaniu, w którym bierze udział wielka liczba ludzi, przygotowano ponad miliard indeksów, w których można wyszukiwać informacje.

Prosimy, abyś namówił inne osoby do indeksowania podczas tego wydarzenia. Mogą one indeksować we własnych domach w trakcie tych 72 godzin lub możesz zorganizować spotkanie, podczas którego wszyscy będą indeksować wspólnie. Wasze wysiłki pobłogosławią tych, którym służycie i będą źródłem odkryć rodzinnych dla przyszłych pokoleń.

 

Comments are closed.